مطالب توسط admin

چی شد معلم ریاضی شدم(داستان موفقیت و شکست)

در این مصاحبه استاد شاکریان در مورد یک مشکل بزرگ که در سال کنکورشان رخ داد صحبت می کنند چگونه به ریاضی علاقه مند شدند و ۲۷ آموزشگاه بهشون جواب رد دادند، و ۴۰۰۰ برگه تبلیغاتی خودشان پخش کردند و خداوند کمک کرد تا بتونند روش های متفاوت تدریس ریاضی را در آموزشگاه های مختلف و محصولات آموزشی و همایش ها را ارائه دهند.

خدا رو توی هر معادله ای بزاری حل میشه مهدی شاکریان

ما روح خداییم ما نماینده خدا هستیم . تمام صفات خداوند در ما متجلی شده است . خداوند به ما نزدیک است و هر انچه بخواهیم استجابت میکند به شرطی که بخواهیم و ایمان داشته باشیم که اون میتونه ما رو به هر خواسته ای برسونه

سنخرانی استاد شاکریان در همایش قلمچی

استاد شاکریان تمام تغییرات کتاب درسی مشخص کرده با توضیح دادن تکنیک های خاص مثل روش پارتو ، روش مطالعه و موفقیت به دانش آموزان آموزش داده و همچنین سوالات کنکور ۹۸ را نیز پیش بینی کرده

۵ اصل موفقیت و ارتباط ان با سوره والعصر ( استاد شاکریان)

استاد شاکریان به بیان و تفسیر والعصر در رابطه با روانشناسی موفقیت می پردازد
والعصر ( مدیریت زمان ) آمنو ( ایمان و باور داشتن ) عمل الصالح ( عمل و اقدام درست کردن ) تواصعو بالحق ( با حق و درستی مسیرشو ادامه بده ) تواصعو بالصبر ( صبور باشه تا نتیجه چندین برابر بشه )

۷ تکینک مدیریت زمان

در این فیلم استاد شاکریان ۷ تکنیک مهم و معروف مدیریت زمان مثل تکنیک ۲۰۸۰ پارتو یا تکنیک پارکینسون یا ….. که برای مدیریت زمان بسیار مفید است را بیان می کنند که برای دانش آموزان کنکوری تا حد زیادی مفید است.